Na zdjęciu. Pusta przestrzeń po Informatorium w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej oraz czerwony znak zapytania na środku, zielony znak symbolizujący roboty budowlane po jego prawej. Po lewej napis Uwaga! Świeżo malowane.

Uwaga Czytelnicy!

Przestrzeń, w której do tej pory znajdowało się Informatorium będzie pełnić nową rolę. Obecnie trwają tam prace remontowe. Już dzisiaj uchylimy Wam rąbka tajemnicy… chcemy by to miejsce tętniło życiem. Już na wiosnę powstanie tam zakątek, w którym miłośnicy muzyki, filmów i audiobooków znajdą coś dla siebie.