Wakacje to czas odpoczynku i relaksu, na który czekają zwłaszcza dzieci.  My dziś rozpoczęliśmy w naszej Filii „Bezpieczne wakacje w bibliotece”, a pierwszy dzień wakacyjnych zajęć przyniósł nam wiele radości i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

To zasługa Pani Katarzyny Kandefer, która zaprezentowała pokaz zwierząt egzotycznych. Mieliśmy okazję poznać Groszka czyli pytona królewskiego, agamę brodatą, afrykańskiego krocionoga olbrzymiego, Kluskę – gekona lamparciego, patyczaki niebieskie, ślimaki afrykańskie olbrzymie i Klemensa - kameleona lamparciego.

Pokaz wzbudził ogromne zainteresowanie wśród dzieci, a najodważniejsi oczywiście brali zwierzęta na ręce... Po pokazie przyszedł czas na wspólne gry planszowe i czytanie książek.

pokaz-2
pokaz