Zbiory jednego z kolekcjonerów.

Giełda Kolekcjonerska w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz miłośników kolekcjonerstwa. Podczas tej edycji można było podziwiać różnorodne eksponaty, od monet, znaczków, książek, po pocztówki, plakaty, a nawet ceramikę. Wystawcy z Koszalina i okolic zaprezentowali bogaty wachlarz przedmiotów, które mają wartość nie tylko historyczną, ale i emocjonalną, przywołującą wspomnienia z minionych lat. Kolekcjonerzy dzielili się swoją wiedzą, opowiadali o historii wystawianych obiektów i chętnie rozmawiali z odwiedzającymi.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród stałych bywalców giełd, jak i osób, które po raz pierwszy zetknęły się z tego typu inicjatywą. Dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy na kolejną giełdę, która odbędzie się już 9 listopada!

Uczestnicy Giełdy Kolekcjonerskiej.
Zbiory jednego z wystawców.
Kolekcjonerzy podczas rozmowy.
Wystawcy ze swoimi zbiorami.