Grafika promująca akcję Minder
Grafika promująca akcję Minder

Jesteście zmęczeni aplikacjami randkowymi? Chcielibyście poznać kogoś w realu i porozmawiać naprawdę? Zapraszamy na pierwszą akcję „Minder – szybkie randki w bibliotece”.

14 lutego w Walentynki, o gofdz. 18:00 w czytelni głównej Koszalińskiej Biblioteki Publicznej, wśród książek będziecie mogli spotkać się i wymienić myślami oraz mamy nadzieję polecić sobie jakieś literackie propozycje.

Pierwsza edycja "Mindera" skierowana jest do osób w wieku 35-45 lat. Kolejne edycje akcji skierowane będą do innych grup wiekowych.

Mamy nadzieję, że wśród książek poznacie nowych znajomych, przyjaciół, a może swoją miłość.Obowiązują zapisy na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub w wiadomości prywatnej na naszym fanpage’u.

Na wydarzeniu obowiązuje zasada wzajemnego szacunku oraz kulturalnej wypowiedzi.