Wernisaż Real 10

20 września w Galerii Region Koszalińskiej Biblioteki Publicznej odbył się wernisaż ,,REAL 10". Ekspozycję otworzyli: Zastępca Prezydenta Miasta Koszalina - Sebastian Tałaj, komisarz wystawy - Wal Jarosz oraz kierowniczka Działu Promocji KBP - Barbara Wysmyk

W tym roku inicjator wydarzenia, Wal Jarosz, postawił przed twórcami wyzwanie stworzenia dwóch autoportretów. Pierwszy miał za zadanie przedstawiać ich w poważnym ujęciu, a drugi miał być metaforycznym, humorystycznym spojrzeniem na siebie.

Na wystawie swoje dzieła zaprezentowało 11 twórców między innymi z Warszawy, Krakowa, Rzeszowa, Szczecina, Gdańska, Lublina oraz Koszalina. Na wernisażu mieliśmy przyjemność gościć jednego z artystów - Jana Rylke.

Bardzo dziękujemy za obecność wszystkim zgromadzonym!

Wszystkich zainteresowanych wystawą, którzy nie mieli możliwości uczestniczenia w wernisażu zapraszamy do Galerii Region, gdzie można oglądać prace artystów do 11 października.

Wernisaż Real 10
Jan Rylke ze swoim obrazem.
Barbara Wysmyk, Sebastian Tałaj, Wal Jarosz, Jan Rylke