Widownia na tarasie Pod Bookiem.

7 sierpnia w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie poetycko-muzyczne z udziałem członków Krajowego Bractwa Literackiego. Nasi goście zaprezentowali bogaty wakacyjny program, który zgromadził na tarasie "Pod Bookiem" licznych miłośników sztuki i literatury.

Spotkanie przebiegło w niezwykle ciepłej i przyjaznej atmosferze. Swoje autorskie wiersze przedstawili: Krystyna Pilecka, Stanisława Schreuder, Kazimierz Gałkowski, Maria Stawiarz, Grażyna Piekarewicz, Ludmiła Raźniak oraz Władysław Pitak. Ich twórczość, przesycona refleksjami nad urokami lata, przeniosła uczestników w świat pełen emocji i piękna. Poetyckie recytacje wzbogaciła oprawa muzyczna w wykonaniu Wacława Nowickiego, która doskonale dopełniała słowną ekspresję i wprowadzała słuchaczy w pozytywny nastrój.

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy gościć Krajowe Bractwo Literackie w naszej bibliotece. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspólne spędzenie tego letniego przedpołudnia z poezją i muzyką.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych przyszłych inicjatyw, które, jak zawsze, będą pełne inspiracji i pasji!

Krystyna Pilecka podczas recytacji.
Członkowie Krajowego Bractwa Literackiego:Kazimierz Gałkowski, Krystyna Pilecka, Ludmiła Raźniak, Władysław Pitak oraz Grażyna Piekarewicz.
Widownia na tarasie Pod Bookiem.
Kazimierz Gałkowski podczas recytacji.
Widownia spotkania.
Grażyna Piekarewicz podczas spotkania.