Fotografia przedstawia grupę bibliotekarzy działającą w strukturach SBP. Osoby na zdjęciu trzymają w dłoniach gadżety z fotbudki promujące wydarzenie. W tle znajdują się kolorowe balony

Serdecznie gratulujemy ❤ Stowarzyszeniu Bibliotekarzy Polskich Kołu nr 1 w Koszalinie zdobycia wyróżnienia podczas Gali z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych.

Bibliotekarki i bibliotekarze ze Stowarzyszenia aktywnie działali przez cały rok na rzecz upowszechniania czytelnictwa. Prowadzili liczne akcje w ramach Mobilnej Biblioteki, a ich stoisko mogliście znaleźć na wielu festynach i imprezach miejskich.

Wyróżnienie jest zwieńczeniem pracy zespołowej i zaangażowania w działalność pozarządową.

Fantastycznie, że mobilna ekipa została doceniona. Życzymy wiatru w żaglach, wciąż rosnącego entuzjazmu i zapału do działania.