Jolanta Rudnik, Ryszard Zalewski, Anna Rawska, Andrzej Rudnik oraz Piotr Pawłowski na prezentacji książki.

19 czerwca w sali kinowej Koszalińskiej Biblioteki Publicznej odbyła się prezentacja książki „70 lat Radia Koszalin. Historia - ludzie – wydarzenia”, która przedstawia siedemdziesięcioletnią, bogatą historię istnienia Radia Koszalin. W spotkaniu wzięli udział pracownicy, zarówno byli, jak i obecni, ich rodziny oraz słuchacze. Spotkanie zgromadziło całą salę!

Wydarzenie otworzył dyrektor Koszalińskiej Biblioteki Publicznej - Dariusz Pawlikowski, który przywitał członków Koszalińskiego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego, a także współautorów publikacji: Annę Rawską, Jolantę Rudnik, Ryszarda Zalewskiego, Andrzeja Rudnika oraz przybyłych gości. Na spotkaniu nie zabrakło wzruszeń, ponieważ stanowiło jednocześnie przestrzeń dla podziękowań i wspólnego wspominania minionych lat.

Według autorów „Książka jest opisem minionych 70 lat z perspektywy ludzi, którzy w budynkach przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego w Koszalinie zostawili kawał swojego życia, dla których to jeden z najważniejszych adresów na świecie."

Spotkanie poprowadził Piotr Pawłowski.

Dziękujemy za liczne przybycie!

Książka „70 lat Radia Koszalin. Historia - ludzie – wydarzenia”.
Podpisywanie książek.
Publiczność na spotkaniu.