Drużyna Mobilnej biblioteki: od prawej Aneta, Iza, Paulina, Bogusia, Dorota i Ania

9 czerwca 2024 r. stawiliśmy się na Festiwalu Organizacji Pozarządowych przy ul. Podgórnej. Była to nasza druga impreza pod tym szyldem, ale tym razem w nieco innej scenerii. Pomarańczowa Drużyna spisała się na medal, ponieważ impreza, trwająca cztery godziny, skupiła tłumy mieszkańców naszego miasta. My, oczywiście byliśmy z bookcrossingiem (książki, czasopisma, filmy i muzyka), ale nasze zapasy szybko zaczęły się kurczyć. Ponadto, nasze uzdolnione członkinie zajmowały się malowaniem dziecięcych buziek, robieniem tatuaży, jojo, a także własnoręcznie stworzonych przypinek. Było dużo śmiechu i zabawy, a także mnóstwo okazji do wymiany opinii o książkach.

Migawki z "pomarańczowej" imprezy