Superbohaterowie prezentują paczki z książkami

Staje się to już powoli naszą tradycją, że w maju obdarowujemy maluchy książkami. Nie inaczej mogło być i w tym roku. Książki, ofiarowane przez czytelników bibliotekarzom podczas Nieziemskiej Nocy w Bibliotece dwa tygodnie wcześniej, zostały odpowiednio zapakowane i dostarczone mieszkańcom Rodzinnego Domu Dziecka w Koszalinie. Pudła pełne książek, książeczek i malowanek 8 maja 2024 r. znalazły się w rękach milusińskich dzięki sprawnej ekipie Superbohaterów, wśród których znalazła się także nasza członkini Pippi Langstrumpf. Spotkanie było wspaniałą okazją do wspólnego czytania, zabaw i wielu, wielu uśmiechów.

To już kolejna tak udana akcja Superbohaterów, Koła nr 1 Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Koszalinie oraz Koszalińskiej Biblioteki Publicznej i jej czytelników.

Super Mario czyta książki milusińskim
Wspólne rozpakowywanie prezentów